altaltaltalt
امروز : سه شنبه ۲۶ تير ماه ۱۴۰۳
  • ۱
  • ۲
bgnull
کنترل پنل TNP
ویژگی های منحصر به فرد  TNP Control Panel
تفاوت TNPCP  با سایر نرم افزارهای مدیریت محتوا (CMS) چیست؟ چه عواملی باعث می‌شوند که شما با استفاده از TNPCP ، تجربه‌ای بهتر، کم هزینه تر و پر منفعت تر در رابطه با وب سایت خود کسب کنید؟ در واقع سیستم مدیریت محتوای  TNPچگونه وب سایت شما را از وب سایت سایر رقیبان تان موفق تر می‌سازد؟
چشم انداز و خط مشی شرکت طراح نرم افزار پیشگام در طراحی و تولید TNPCP بر چند محور اصلی سهولت و سرعت در استفاده، توسعه پذیری، امنیت، انعطاف پذیری و کاهش محدودیت‌ها پایه ریزی شده است.
سهولت و سرعت در استفاده
آسان سازی و کاهش هزینه های زمانی از ابتدایی ترین خصلت های یک CMS می‌باشد. در این بین " TNPCP " ضمن رعایت کلیه اصولی که توسط اکثر نرم افزارهای مدیریت محتوا رعایت می‌شود، ویژگی ها، ابزار و امکانات خاص دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا آنها بتوانند ساده تر و سریع تر به نتیجه ایده آل خود برسند.
توسعه پذیری
طراحی سیستم TNPCP به صورت ماژولار می‌باشد. این بدان معناست که امکانات و بخش های مختلف آن به صورت مستقل به سیستم اضافه می‌شوند و در عین حال امکان اضافه کردن بخش‌ها و امکانات اختصاصی مورد نیاز مشتری نیز وجود دارد. در ضمن این سیستم با استفاده از پروتکل‌ها و وب سرویس های استاندارد، قابلیت برقراری ارتباط با هر سیستم اطلاعاتی استانداردی را دارا می‌باشد
امنیت
زمانی که یک شرکت یا سازمان تصمیم می‌گیرد که اطلاعات مهم خود را بر روی اینترنت قرار دهد، ابتدا باید از امنیت اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید. در این میان نقش نرم افزار مدیریت محتوا در برقراری این امنیت غیر قابل انکار است. TNPCP با توجه به معماری چند لایه خود، در حد امکان ارتباط مستقیم بازدیدکنندگان وب سایت را با پایگاه های داده محدود کرده است، ضمن اینکه تمامی این ارتباطات محدود نیز توسط نرم افزار کنترل شده و کلیه اطلاعات ورودی کاربران از فیلترهای امنیتی خاصی عبور داده می‌شوند تا هر گونه اقدام به خرابکاری یا دسترسی غیر مجاز شناسایی و بی اثر شود.
انعطاف پذیری و کاهش محدودیت ها
کاهش محدودیت های معمول در نرم افزارهای مدیریت محتوا یکی از اساسی ترین دغدغه های طراحان کنترل پنل TNPCP بوده و می‌باشد. در این راستا TNPCP تبدیل به نرم افزاری شده است که بسیاری از محدودیت های موجود را کنار زده و امکانات نمایشی و اطلاع رسانی فوق العاده‌ای را در اختیار مدیران وب سایت‌ها قرار می‌دهد. به طور مثال با پیاده سازی سیستم مبتنی بر پاراگراف (به جای سیستم رایج مبتنی بر صفحه)، نمایش وب سایت در هر نوع طراحی گرافیکی امکان پذیر شده است. در ضمن، در این سیستم، گرافیک از محتوا کاملا جدا است و مدیران سایت به سادگی می‌توانند بدون نیاز به اصلاح محتوا، کل طراحی وب سایت را تغییر دهند. همچنین در این سیستم، شما دیگر محدود به یک قالب ثابت برای تمام صفحات وب سایت نیستید و می‌توانید با توجه به کاربرد و مشخصات صفحه، قالب های گرافیکی متفاوتی برای صفحات مختلف و فراتر از آن، برای تک تک اجزاء داخلی صفحه در نظر بگیرید.

 
نمایش بهتر در  موبایل و تبلت
یک نسخه بهینه شده از وب سایت شما برای گوشی های هوشمند


 
طراحی وب سایت
مطابق با استانداردهای جهانی


کنترل پنل TNP
طراحی وب سایت خیره کننده
سفارشی سازی آسان، بدون نیاز به مهارت کدنویسی

 
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه طراحی وب سایت TNP‌‌ می‌باشد
Administratorتست0987654321تبریز - فروشگاه تستیtnp-co.irtnp-co.ir - فدح-زخ.هق - صصص.فدح-زخ.هق